"O‘ZKIMYOSANOATLOYIHA" AJ
"Aksiyadorlik jamiyatlari va aksiyadorlarning huquqlarini himoya qilish to‘g‘risida"gi O‘zbekiston Respublikasi Qonuniga, Jamiyat Ustaviga, shuningdek "O‘zkimyosanoatloyiha" aksiyadorlik jamiyatining ijro etuvchi organiga nomzodlarni tanlash reglamentiga muvofiq Jamiyatning bosh direktori lavozimiga tanlov e’lon qiladi.
Tanlovda ishtirok etish uchun O‘zbekiston Respublikasi fuqarolari, shuningdek, ushbu tanlovda ishtirok etish istagini bildirgan xorijiy menejerlar taklif etiladi.
Hujjatlarni qabul qilish muddati: 2025-yil 22-aprel soat 10-00 dan (mahalliy vaqt bilan) 2025-yil 22-may soat 17-00 gacha (mahalliy vaqt bilan).

Конкурс по отбору кандидатуры
В соответствии с Законом Республики Узбекистан «Об акционерных обществах и защите прав акционеров», Уставом общества, а также регламентом отбора кандидатуры в исполнительный орган акционерного общества «Узкимёсаноатлойиха» объявляет конкурс на должность генерального директора Общества.
Для участия в конкурсе приглашаются граждане Республики Узбекистан, а также иностранные менеджеры, выразившие заинтересованность в участии в данном конкурсном отборе.
Срок приема документов: с 10-00 часов (время местное) 22 апреля 2025 года до 17-00 часов (время местное) 22 мая 2025 года.